top of page

Privatumo politika

www.epopeja.lt svetainė priklauso MB Epopėja įmonei, kuri yra jūsų asmens duomenų valdytoja.

Mes patvirtinome šią privatumo politiką, kuri nustato, kaip mes tvarkome www.epopeja.lt, www.linkedin.com/epopėja-mobilus-baras, www.facebook.com/epopeja surinktą informaciją, taip pat joje nurodomos priežastys, dėl kurių turime rinkti tam tikrus jūsų asmens duomenis. Todėl, prieš naudodamiesi www.epopeja.lt svetainėmis, turite perskaityti šią Privatumo politiką.

Mes rūpinamės jūsų asmens duomenimis ir įsipareigojame užtikrinti jų konfidencialumą bei saugumą.

Asmeninė informacija, kurią renkame:

Kai lankotės svetainėje www.epopeja.lt.lt, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų interneto naršyklę, IP adresą, laiko zoną ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant Svetainėje, renkame informaciją apie atskirus peržiūrėtus tinklalapius ar produktus, apie tai, iš kokių tinklalapių ar paieškos terminų patekote į Svetainę ir kaip sąveikaujate su Svetaine. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname "Įrenginio informacija". Be to, kad galėtume įvykdyti sutartį, galime rinkti asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate (įskaitant, bet neapsiribojant, Vardą, Pavardę, Adresą, mokėjimo informaciją ir t. t.) registracijos metu.

Kodėl tvarkome jūsų duomenis?

Mūsų svarbiausias prioritetas yra klientų duomenų saugumas, todėl galime tvarkyti tik minimalius naudotojų duomenis, tik tiek, kiek tai yra absoliučiai būtina svetainei palaikyti. Automatiškai surinkta informacija naudojama tik galimiems piktnaudžiavimo atvejams nustatyti ir statistinei informacijai apie svetainės naudojimą nustatyti. Ši statistinė informacija nėra kitaip apibendrinama taip, kad pagal ją būtų galima identifikuoti konkretų sistemos naudotoją.

Svetainėje galite lankytis nenurodydami, kas esate, ir neatskleisdami jokios informacijos, pagal kurią kas nors galėtų jus identifikuoti kaip konkretų, identifikuojamą asmenį. Tačiau jei norite naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis arba norite gauti mūsų naujienlaiškį, arba užpildydami formą pateikti kitą informaciją, galite pateikti mums savo asmens duomenis, pavyzdžiui, el. pašto adresą, vardą, pavardę, gyvenamąjį miestą, organizaciją, telefono numerį. Galite nuspręsti neteikti mums savo asmens duomenų, tačiau tuomet negalėsite naudotis kai kuriomis svetainės funkcijomis. Pavyzdžiui, negalėsite gauti mūsų naujienlaiškio arba susisiekti su mumis tiesiogiai iš svetainės. Vartotojai, kurie nėra tikri dėl to, kokia informacija yra privaloma, gali susisiekti su mumis el. paštu info@epopeja.lt.

Vartotojų teisės:

Jei esate Europos gyventojas, turite šias teises, susijusias su jūsų asmens duomenimis:

- Teisę būti informuotam.
- Teisę susipažinti su duomenimis.
- Teisę į ištaisymą.
- Teisė ištrinti duomenis.
- Teisę apriboti duomenų tvarkymą.
- Teisė į duomenų perkeliamumą.
- Teisė nesutikti.
- Teisės, susijusios su automatizuotu sprendimų priėmimu ir profiliavimu.

Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis.

Be to, jei esate Europos gyventojas, pažymime, kad jūsų informaciją tvarkome siekdami įvykdyti su jumis galimai sudarytas sutartis (pavyzdžiui, jei per Svetainę pateikiate užsakymą) arba kitaip siekdami pirmiau išvardytų teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija gali būti perduodama už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Amerikos Valstijas.

Nuorodos į kitas svetaines:

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso ir kurių mes nekontroliuojame. Turėkite omenyje, kad mes neatsakome už tokias kitas svetaines ar trečiųjų šalių privatumo praktiką. Raginame jus atkreipti dėmesį, kai išeinate iš mūsų svetainės, ir perskaityti kiekvienos svetainės, kurioje gali būti renkama asmeninė informacija, privatumo pareiškimus.

Informacijos saugumas:

Jūsų pateiktą informaciją saugome kompiuterių serveriuose kontroliuojamoje, saugioje aplinkoje, apsaugotoje nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Laikomės pagrįstų administracinių, techninių ir fizinių apsaugos priemonių, kad apsisaugotume nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, keitimo ir asmens duomenų atskleidimo, juos kontroliuodami ir saugodami. Tačiau joks duomenų perdavimas internetu ar belaidžiu tinklu negali būti garantuotas.

Teisinis atskleidimas:

Mes atskleisime bet kokią surinktą, naudojamą ar gautą informaciją, jei to reikalauja ar leidžia įstatymai, pavyzdžiui, norėdami įvykdyti teismo šaukimą ar panašų teisinį procesą, ir kai sąžiningai manome, kad atskleisti informaciją būtina siekiant apsaugoti savo teises, jūsų ar kitų asmenų saugumą, ištirti sukčiavimą arba atsakyti į vyriausybės prašymą.

Kontaktinė informacija:

Jei norite susisiekti su mumis, kad daugiau sužinotumėte apie šią Politiką, arba norite susisiekti su mumis bet kokiu klausimu, susijusiu su asmens teisėmis ir jūsų Asmens duomenimis, galite siųsti el. laišką adresu info@epopeja.lt.

bottom of page