Vertės ir naudingumo kaina

Norėdami gyvenime laimėti privalome studijuoti gyvenimą , o kad jame būtume tvirti ir drąsus turime susipažinti su gyvenimo sunkumais. Labai džiaugiuosi , kad gyvenime atradau galimybę dirbti statybose, nes ten tik supratau , kur yra paslėptas vyriškumas . Vyrai dirba sunkiai ne tam , kad galėtu namo grįžti ir išgerti , o paskiau vėl į darbą, o tam , kad kažką daugiau pasiektu su savo šeima. Daug grūdinančių situacijų , kurios padeda vaikinams tapti vyrais , o taip pat ir gyvenime pastabiais ir įžvalgiais. Nei vienas nenorime būti asilo vietoje, nors dažniausia kažkas stengiasi surasti atpirkimo ožį ir viską užversti , kodėl? Lengvas kelias pasirenkamas , tam kad būtų galima pasiekti savo tikslo , tačiau tik dėl to, kad silpniausia ir lengviausiai pažeidžiama grandys. Juk galime atkreipti dėmesį į sėkmingus žmones ar visų kelias prasidėjo nuo sėkmingo pasirinkimo , kur durys atveda į kitą sėkmę.  Ar kas susimąstėme , kodėl vieniems mažiau sekasi , o kitiems daugiau? Tai tik nuo kažkokių dėsnių esame įtakojami. Vieni bijome , o kiti mąstome ilgai . Pamenu vaikystėje turėjau galimybę įrodyti ar galiu peršokti per platų griovį . Nešokau, nes man baimė kėlė ne drąsos stoka ar beprotiškumo, o naivumo , kuris davė suprasti kad šuolis jokios naudos nesuteiks ir kitas dalykas , juk galima susižeisti. Kartais neturime kito pasirinkimo. Prisimenu operaciją , kurios pabaigoje atsikėliau , tai buvo didelis psichologinis lūžis , kuris dabar duoda svorį , bet nesakau, kad tai buvo bloga patirtis. Arba vaikystėje išgąsdino miške nepažįstamas vyras , kuris mane vaikėsi .

(Ko reikia tikrai moteriai , kad būtų tikra moteris , tai tigro lovoje, prabangaus automobilio, sabalo ant kaklo ir asilo , kuris už tai susimokėtu )

 Tačiau supratau brangią viena taisyklę , kad mūsų elgiasi manipuliuoja mūsų protas. Sapnavau sapną , kad esu eksperimento vietoje , kur nori mane patikrinti koks esu ištikrųjų , nes žinome , kad kiekvienas elgiamės su savo būdo priemonėmis, kurios kažkiek nuslepia mūsų tikrą asmenybę , tad vienas minusas , kad pasekmės galėjo būti skaudžios . Keista, tačiau aš nesu skaitovas iš lūpų , bet galiu kažkiek suprasti ir pastebėti , kai kurios , tai buvo galimybė pritraukti žmones , kurios imponuoju ar kurie jaučiasi nenorintis kažko pripažinti , tiesiog turintis savo požiūrį ir daugelis jų , man pasirodė pykti ir nepatenkinti ir savaime aišku, kodėl? Nes eksperimentas buvo su barjerais, kurie svaiginančiai veikė, kad galėtum suprasti tam tikrus dalykus, tačiau aišku, kad kiekvienas galime gyvenime labai stipriai išsigąsti ir tą nešioti savyje ilgą laiką . Negalima kitų kaltinti, tačiau reikia mokėti perlipti per save , tiesiog pažinti  tas savybes iš ko susikelia.

Daugelis mūsų turime jau suformuota požiūrį, kuris valdo mūsų elgesį, o kas formuoja visuomenėje? Mūsų įsitikinimai, kurie gali būti sudaromi , pagal kitų žmonių valią , kuriais norime tikėti, nes jiems pataikaujame , dėl jų auditorijos ir sulaukiamo dėmesio, kuris priverčia jėga paklūsti, nes priešingai vadinama bandos jėga nenori toleruoti tokių, kurie plaukia prieš srovę. Daugelis mūsų norime būti atkaklūs , ten kur jaučiame savo asmenybę, nes kiekviename žmoguje yra dalelė panašumų, kurie tinka ir pritinka, o kurie toli gražu nėra vienodi.

(Ko reikia tikrai moteriai , kad būtų tikra moteris , tai tigro lovoje, prabangaus automobilio, sabalo ant kaklo ir asilo , kuris už tai susimokėtu )

Gyvenimo išmintingi žmonės yra ne visi turtingieji, bet dauguma jų perpratę žemiškas kovos taisykles , kur draugiškumo nelieka.  Jeigu mano tėtis turi verslą , o aš galiu imponuoti ir kažkokiais būdais prisidėti , tuomet ieškau galimybių, nes turiu laiko ir galimybių, tas dažniausia vaikams galioja, jeigu prisimename vaikystę , kai tėvai tarpusavyje pešasi , tuomet mes nori nenori randame būdų , kaip atitraukti dėmesį arba manipuliuoti, kad tėvai nusiramintu ir santykis pasikeistu. Tai , dabar tas pats ir tarp suaugusių vaikų, kurie gali vadinkime būti draugais , bet renkasi tokį būdą, kuris nėra visiškai garbingas, bet priverstinomis sąlygomis.

O taip pat nenorėdami būti aplinkybių aukomis turime suprasti tam tikrus dalykus , kurie imponuoja mūsų elgiasi, turbūt visi žinome , kad rūkymas, narkotikai ar dar kažkas pažeidžia mūsų protą, todėl privalome būti atsargus, nes priešingu atveju liksime gyvenimo vergais , kurios tik valdys gyvenimo aplinkybės. Gladiatorius iš lotynų kalbos reiškia Romos rungtynių dalyvis , kuris privalo daryti šou , nes priešingu atvejų bus suvalgytas minios ir rungtynių dalyvių. Senovės Romos vergai suprato, kiek yra svarbi laisvė ir gyvybė, todėl kiekvienas jų kovojo tikėdami , kad gali būti tokiais, kokie nori. Kas ir šiais laikais yra svarbu , nes kiekvienas kovojame dėl savo galimybių ir laisvės kainos įrodinėdami kažką , kas gali duoti kažkam kažką suprasti . O kiti renkasi pigesnį ir nešvarų kelią,  tam privalome mokėti suprasti , kiek kartais naudinga gamtą stebint ir matant asilą , kuris būna šalia krokodilų , nes galbūt netoli bėga koks šimtas bulių , kurie vienaip ar kitaip tave suvalgys  . Bet asilas nėra asilas tik dryžuotas gyvūnas , kuris taip pat elgiasi tik priešingai nei kiti gyvūnai, nes jo stipresnės kitos savybės ar dar kažkas . Taigi, kiekvienas galime valdyti savo asmenybę tik turime žinoti , kiek ir ko naudingą , nes būna , kad aplinkoje užmiegame arba tampame masalais traukiant kitas jėgas.

Todėl turime žinoti savo gyvenimo savybių spalvas, kurias galime įtakoti, jeigu esame priversti.

Kaip ir minėjau apie eksperimento sapną, kažkam reikėjo apsisaugoti, kad būtų galima suprasti kiek žmogus yra žmogus , nes vieni tik klijuoja etiketes , tam kad būtų naudinga kažkam.

Negalima tiek paklūsti kitų įsakymams, kurie nėra visiškai užtikrinantis saugumą, bet būna tokių situacijų , kur tenka ir per kūdrą pereiti, kad laimėtum mūšį.

O dažai mūsų charakterio savybėms reikalingi, nes turbūt daugelis pastebėjome , kaip vieni keičiasi darbe ir šeimoje, todėl turime žinoti, kas yra svarbiausia.

Nors aišku, kad dazai buityje padeda sukelti grožį ir net svarbą , jeigu pažiūrėsime plačiau, tai suprasime , kad dažai turi didžiulę reikšmę mūsų buitinio gyvenimo rekvizitui, juk nenorime , kad stogas būtų gražus ar durys ar dar ir dar kažkas , kas būtent nesuteikia tokio ne kiek pasigrožėjimo , bet svarbumo , nes nuo to priklauso mūsų pačių kainą , kai save vertiname , tai ir kiti mus vertina. 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *