Populiariausi vibratoriai šiandien

Patinka kam nors  tai ar ne, tačiau vibratoriai šiandien yra viena populiariausų internetu įsigijamų prekių. Moterys juos perka drąsiai, kadangi internetinis pirkimas neįpareigoja kontaktuoti su realiu pardavėju ir jausti nemalonaus gėdos jausmo, tarsi darant ką neleistino.  Paskaičius pakankamai intymius forumus internete paaiškėjo, kad dažna šiandieninė jauna moteris turi net ne po vieną ir ne po kelis vibratorius.  Tai net tapę savotiška stiliaus detale. Vibratorius nesvetimi ir vyresnio amžiaus moterims, vienišoms arba kenčiančioms nuo nepilnaverčio lytinio gyvenimo.

Kadangi vibratorius moterys perka, jų pasiūla didelė, rūšių įvairovė nenusileidžia kūno kremams ar lūpdažių rūšims, aktualu, kokie gi vibratoriai moterų tarpe yra populiariausi.

Vienos internetinės erotinių prekių parduotuvės administratorė Joana teigia, kad nenuostabu, jog save gerbianti ir stiliaus skonį jaučianti moteris visada turi gerbti ir klasiką.  Nenuostabu, kad klasikiniai pasirinkimai dažni net ir perkant vibratorius. Vieni populiariausių stimuliacinių prietaisų yra paprasti mechaniniai vienos ar kelių funkcijų prietaisai. Jaunų  moterų ir merginų tarpe labai populiarūs yra „kiškučiai“. Šie daikčiukai ypač išpopuliarėjo po to, kai buvo pademonstruoti moterų dievinamame seriale „Seksas ir miestas“.  Juokinga, tačiau tai buvo tokia didžiulė reklama, kad po šio epizodo tokios rūšies vibratorių paklausa išaugo daugiau nei trigubai.

Joana teigia, kad labai populiarūs yra klitorį stimuliuojantys vibratoriai. Čia egzistuoja labai paprastas paaiškinimas – dauguma moterų orgazmą patiria tik po klitorio stimuliacijos. Tuo tarpu tokie stimuliaciniai prietaisai kaip nuotolinio valdymo stimuliaciniai prietaisai, grojantys ar labai prabangūs daikčiukai yra rečiau pasirenkami. Susidaro įspūdis, kad tokius renkasi naujų pojūčių ištroškusios poros, o vienaip ar kitaip, porų, naudojančių vibratorius, vis tiek nėra tiek jau daug, palyginus su moterimis pirkėjomis.

Savotiška naujovė yra G-taško vibratoriai. Juos, anot Joanos, moterys dar renkasi nedrąsiai, tačiau paklausa auga. Jie pasižymi prie itin ryškaus ir patogaus prisitaikymo prie moters anatomijos. Neįprastos formos, itin įvairaus glotnumo paviršiai. Yra tokių vibratorių, kurie pulsuodami, o ne vibruodami sukelia realų sekso pojūtį ir stimuliuoja jautriausius moters lytinių organų taškus.  Taigi, fantazijos vibratorių kūrėjams ir norinčioms juos įsigyti akivaizdžiai netrūksta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *