Paskolos refinansavimo paslaugos

Susidūrę su paskolomis ir skolinimusi, klientai neretai domisi ir paskolos refinansavimo galimybėmis kitose kredito įstaigose. Refinansavimas – tai procesas, kai kliento turimi finansiniai įsipareigojimai perkeliami į kitą finansų įstaigą. Kitaip tariant, klientas persiskolina pinigus kitoje įstaigoje.  Paskolos refinansavimo priežasčių gali būti įvairių, dažniausiai kitas bankas, kredito unija ar greitas kreditas pasiūlo geresnes palūkanas, pagerina paskolos sąlygas arba siekiant padidinti turimą įsipareigojimo sumą. Dažniausiai pasitaikanti refinansavimo priežastimi tampa mažesnių palūkanų paieškos, kurios užtikrina mažesnes įmokas kredito įstaigai.

Paskolas šiuo metu galima refinansuoti ne tik bankuose ar kredito unijose. Gali būti refinansuotas ir greitas kreditas internetu, kuris gali būti padengtas kitos finansų įstaigos. Prieš atliekant paskolos perkėlimą į kitą kredito įstaigą, būtina išsiaiškinti kokios paskolos sąlygos šiuo metu taikomos, kaip apibrėžiamas refinansavimas ir ar nėra taikoma išankstinių apmokėjimo mokesčių. Taip pat reiktų įvertinti vartojimo paskolos perkėlimo įkainius – galbūt mažesnės palūkanos neatpirks taikomų sutarties administravimo mokesčių. Taigi, prieš imantis konkrečių veiksmų, būtina susipažinti su visomis sąlygomis ir taikomais mokesčiais.

Šiuo metu įgyvendinamas projektas, kuriuo kredito unijos ketina refinansuoti turimus klientų įsipareigojimus greitųjų kreditų įmonėse. Greitas kreditas būtų padengiamas iš gautos unijos paskolos, kuria klientas apmokėtų savo turimą įsipareigojimą. Projekto rengėjų ir įgyvendintojų yra deklaruojama, jog greitas kreditas internetu yra brangesnis, nei kredito unijos taikomos palūkanos. Tačiau neatsižvelgiama, jog šių dviejų įstaigų siūlomi finansavimo produktai yra skirtingi savo pobūdžiu. Greitasis kreditas yra skirtas trumpam laikui, kai klientas įsipareigojimą ketina padengti artimiausiu metu. Kredito unijų siūlomos paskolos dažniausiai yra ilgalaikės, suteikiamos ilgam periodui, todėl klientas yra priverstas prisiimti ilgalaikius įsipareigojimus, nors jam to ir nereikia. Kadangi finansinės paslaugos yra skirtingos savo trukme, skiriasi ir taikomos palūkanų normos. Greitas kreditas refinansuojamas atvykus į kredito uniją, tuo tarpu paskolos internetu suteikiamos klientui patogioje vietoje ir patogiu metu, nepatiriant bereikalingų vykimo išlaidų, negaištamas laikas laukiant bei pildant gausybę dokumentų.

Paskolos refinansavimas tampa tikru išsigelbėjimu tiems klientams, kurie moka per dideles palūkanas už prisiimtus įsipareigojimus. Prieš nusprendžiant pasinaudoti refinansavimo paslaugomis, reikia įvertinti ar greitas kreditas internetu nepabrangs ir ar nebus patirta papildomų išlaidų naujam kreditoriaus operacijų atlikimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *