Nokia Lumia dėklai: ką simbolizuoja spalvos?

Įsigijus išmanųjį telefoną, be kurių šiuo metu sunku net planuoti dieną, labai svarbu rasti ir atitinkamas apsaugos priemonės. Šiuo atveju geriausio būtų tai jūsų nuolatinis telefono saugojimas ir paprasčiausiai jo nepaleidimas iš rankų ir taip pat – dėklai, kurie dažniausiai geriausiai geba apsaugoti, jei vis dėlto mobilusis išslysta iš rankų. Nokia lumia dėklai – geriausias variantas siekiantiems apsaugoti savo telefonus. Juk vis dažniau akcentuojama, kad šiuolaikiniai mobilieji telefonai yra labai neatsparus. Vos tik nukrenta ant žemės – tuoj ir sudūžta. Kai kuriais atvejas netgi ir nebe pataisomai.

Turbūt retas susimąstė – kokiu principu jis renkasi telefono spalvas. Tai remiasi į psichologinius aspektus, kurie giliai viduje skatina pasirinkti konkrečiai vieno arba kito atspalvio variacijas. Trumpai norėtumėme apibūdinti kiekvieną. Jei jau turite dėklą – pažiūrėkite, kokią spalva jūsų sąmonė pasirinko. Jei dar tik planuojate pirkti – galbūt atsižvelgsite į patarimus?

  1. Geltona labai tinka ypač optimistiškiems asmenims. Anksčiau ji klaidingai buvo siejama su gedulu. Šiuo metu tokios potekstės nebeliko ir dažniausiai tokios spalvos mėgėjai yra labai aktyvūs.
  2. Raudonų dėkliukų turėtojai yra labai ekspresyvūs ir aistringi. Jų nederėtų turėti tiems, kurie dažnai slepia savo mintis po kaukę. Tai kaip tik, labai atvirų žmonių spalva, kurie nebijo garsiai kalbėti ir reikšti savo mintis.
  3. Rožinė spalva – jaunų merginų spalvelė. Tačiau ją mėgsta tikrai ne tik jaunos mergaitės buitiškai vadinamos fifomis… Tai labai graži ir tauri spalva, tad jei jūs jos norite – imkite ir pirkite. Nestatykite savęs į konkrečius rėmus.
  4. Juodų dėkliukų turėtojai dažniausiai yra savyje užsklendę asmenys. Dažnai jie nenori būti pastebėti ir vaikšto tyliai bei pakampiais.
  5. Žalios spalvos mėgėjai yra ramūs žmonės. Dažnai jie skleidžia harmoniją ir tuo pačiu kuria gerą dvasinę aurą.
  6. Mėlyna spalva, labai panašiai kaip ir žalia, priklauso ramiems asmenims. Harmonija, ramuma ir gėris aplinkui…

Kiekvienas neatsitiktinai pasirenkame net it tokios smulkmenos kaip dėkliukas spalvą… Atkreipkite dėmesį, juk jūsų drabužiai, dėkliukai, aksesuarai – daugiau ar mažiau yra lygiai tokių pačių atspalvių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *