Mogo: greita galimybė papildyti savo banko sąskaitą

Dažniausiai kreditą teikiančios kompanijos sutinka paskolinti tik tokiu atveju, jei turite darbą, tiksliau – pastovias pajamas. Tai gana normalu atsižvelgiant į tai, jog jos neprašo nei užstato nei laiduotojo kaip garanto, kad pinigus jums tikrai pavyks grąžinti. Na tai, galima traktuoti, jog laiduotojų tampa įmonė, kuri įdarbino konkretų žmogų, tačiau juk ji nepasidaro šokių dokumentų kaip įrodymo, kad grąžinimo eigoje tikrai jo neatleis. Na, mes jau čia pardėjome nuo pačio blogiausio… Viskas bus ir yra gerai, tačiau realybė tokia, kad net ne visi asmenys sugeba pasiskolinti, kadangi jų pajamos nėra užtektinai didelės net minimaliai paskolai gauti. Juolab, ne visi asmenys dirba, o tai dar labiau sumažina kredito gavimo galimybes. Kreditavimas nėra žaidimas. Skolintis reikia tada, kai jaučiatės, kad pinigus jums gražinti tikrai pavyks labai paprastai. Tačiau šalia tų įmonių, kurios siūlo skolintis pagal tam tikrus reikalavimus, šalia egzistuoja ir kitokia įmonė. Ji suteikia galimybę pasiskolinti tiems asmenims, kurie neturi reguliarių pajamų ir tuo pačiu džiaugtis pinigais net ir tada kai aplinkybės tam nėra palankios. Tai bene vienintelė tokio pobūdžio kompanija Lietuvoje – mogo paskola.

Jei jau jus sudominome – apsilankykite oficialioje svetainėje, kurioje galima rasti detalią informaciją apie skolinimosi galimybes ir būdus. Tačiau iškyla klausimas: ar verta rizikuoti savo transporto priemone? Juk nepasisekimo atveju jums teks ją atiduoti ir tikrai nebeturėsite jokių teisių į konkrečią transporto priemonę. Žinoma, tai vienintelė galimybė gauti pinigų tiems asmenims, kurie neturi pastovių pajamų. Arba… pajamas jie turi, tačiau prasta mokėjimo istoriją tarsi uždraudžia jiems dar pasiskolinti iš kitos vietos. Bet kuriuo atveju, tai tiesiog galimybė, o ar ją priimti reikia nuspręsti pačiam.

Visada, jei pamatote, kad paskoloms jums grąžinti nepavyks, galite kuo skubiau kreiptis  anksčiau minėtą firmą ir jai apie tai pranešti. Išanalizavusi jūsų esamą situaciją ji pasiūlys pačius geriausius sprendimo variantus, kurie būtų patrauklus abejoms pusėms. Dažniausiai siūloma prasitęsti grąžinimo laikotarpį, tačiau už tokius norus teks susimokėti papildomą pinigų sumą. Taigi, pats grąžinimas paprasčiausiai nusikelia tolimesniam laiko tarpui, o dar privalote sumokėti už tai, kad nepajėgiate grąžinti. Tiek tos logikos, tačiau tiesa ta, jog geriau nesiskolinti jei nesate tikras, kad jums tikrai pavyks paskolą gražinti laiku. Daugelis praradęs transporto priemonę jaučiasi labai bejėgis ir nelaimingas, tad tai papildomai sugniuždo žmogų šalia to, jog jam trūksta pinigų.

Ši firma paskolina iki 90- ties procentų automobilio vertės. Taigi, kuo mašina geresnė, tuo daugiau pinigėlių galite gauti. Tačiau neapsidžiaukite dideliais pasiūlymais, kadangi juos teks grąžinti bet kokiu atveju.

Skolinkitės atsakingai ir neteks susidurti su bėdomis, kurios gali jus nuliūdinti.

Mogo – greita paskola už automobilį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *