Kreditas Estijoje: kokios sąlygos galioja imigrantui?

Nepaisant to, kad esate Lietuvos Respublikos pilietis, tačiau gyvenate Estijoje – taip pat turite teisę pasiskolinti iš populiariųjų kreditų kompanijų. Paprasčiausiai sąlygos jums kiek sudėtingesnės, kadangi firma nori daugiau dokumentų galinčių įrodyti, kad pinigus tikrai sugebėsite grąžinti ir nekils jokių problemų galinčių jus privesti iki teismo. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie Estijoje kreditą teikiančias kompanijas, naudodamiesi Google paieškos sistema – ieškokite rezultatų. Paprasčiausiai, įveskite į paieškos laukelį žodžius “laen“, nes tai išvertus iš estų kalbos reiškia greitoji paskola. Jei nemokate oficialios kalbos – pasirinkite kitą užsienio kalbą, kuri pateikiama tarp pasiūlymų. Dažniausiai tai rusų arba anglų. Kadangi vis daugiau lietuvaičių atsikrausto į šią beveik Skandinavų šalį, tai ir informacija ir vertimas į lietuvių kalbą tampa vis dažnesnis.

Ką turi turėti imigrantai, ko nereikia vietiniams?

Kredito gavimas Estijoje ir imigrantams ir valstybės piliečiams suteikiamas labai panašiomis sąlygomis. Galite būti tikras, kad nenukentėsite finansiškai, tai yra iš jūsų nebus imamos kur kas didesnės palūkanos ar panašiai. Tačiau pats gavimas gali kiek užtrukti, nes jei vietiniui tereikia nusiųsti sms su prašymų ir nepateikus jokių dokumentų laukti, kol sąskaita papilnės norima pinigų sumą, tai emigrantui teks ilgokai ir gana nuobodžiai rinkti dokumentėlius, kurie turėtų būti įrodymas, kad pinigus jums grąžinti pavyks. Dažnai neužtenka tik banko išrašų ar panašaus pobūdžio dokumentų. Firmos būna kur kas labiau patenkintos, kai lietuvaičiai ar kiti imigrantai siekiantys gauti pinigėlių paprašo darbdavio, kad pastarasis suteiktų kokio nors tipo rekomendaciją. Taigi, jei skolintumėtės iš savo šalies – nieko panašaus nereiktų, tačiau štai – imigrantams reikia turėti jau ir tarsi laiduotoją.

Ar verta skolintis iš Estijos kreditų kompanijų?

Skolintis, jei tik jums reikia papildomų pinigų, tikrai verta. nes tai pats palankiausias būdas papildyti savo piniginę. Žinoma, galbūt dokumentų rinkimas ir šiek tiek gaišinantis, tačiau jei pirmą kartą pinigus, tiksliau paskolą, atiduosite laiku – skolintis kitą kartą rekomenduojama dar paprasčiau. Galėsite kaip ir visi kiti – paprasčiausiai užpildyti paraišką internetu. Tokiu atveju jei jums prireikė dar vienos paskolos geriau skolinkitės iš tos pačios firmos, kuri jums suteikė ir pirmąją paskolą. Imigrantus jie tikrai pameną visus, kadangi jų skolinasi ne tiek ir daug, tad galėsite individualiai konsultuotis jums rūpimais klausimais.

Estijoje skolintis tikrai verta

Kol vieni keikia kreditus teikiančias kompanijas – kiti mielai skolinasi ir džiaugiasi puikiausiais pasiūlymais. Palūkanos, kurias siūlo kompanijos yra labai skirtingos ir tuo pačiu smarkiai varijuojančios: šiandien kaina viena, rytoj gali būti visiškai kita. Taip pat, kaip ir lietuviškos firmos, taip pat ir užsienietiškos tiems, kurie pinigus grąžina laiku siūlo įvairias dovanėles, kurios geba pakelti nuotaiką. Pavyzdžiui, nemokamas apsilankymas kino teatre, vakarienė restorane ar panašiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *