Kas tas sex shop?

Sexshop iš anglų kalbos išvertus reiškia – erotinių ir sekso prekių parduotuvė. Kaip jau supratote, asortimentas susijęs su seksu ir sekso malonumais. Čia taip pat galite rasti ir įvairių skanėstų naudojamų būtent sekso metu.

Sex shop‘u naujienos :

  • Vienintelis Lietuvoje vaisingumo lubrikantas „Conceive Plus” su kalcio ir magnio jonais, subalansuotais elektrolitais ir pH padeda natūraliai pastoti, drėkina išsausėjusią makšties gleivinę, saugus spermatozoidams.  Kliniškai patikrintą makšties gelį rekomenduoja naudoti gydytojai.  Jis saugus ir tinkantis kasdieniam naudojimui. Šis lubrikantas padės jums natūraliai pastoti. Vartoti 15min prieš lytinį aktą.
  • Sex shop‘u kūrėjai tuoj pradės išleidinėti merginų pop dievaitį Justiną Bieberį. Anaiptol ne tokiame anplua kokio tikriausiai daugelis norėtų, tačiau kaip sekso lėlę VYRAMS!!!!! Gerbėjos pasipiktinusios. Jos žadą paduoti sex shopus į teismą, kadangi jiems jau nebėra nieko švento! Paklausus sex shopo savininko, kodėl lėlė buvo sukurta būtent vyrams, jis atsakė:

–          Jei tai būtų lėlė skirta moterims, jo klientės paprasčiausiai jos nepirktų, nes joms reikia vyrų, o Bieberis dar tik berniukas.

  • Sex shopu tinklas pristato naujos kartos lėles. Dream Dolls – tai ne paprastos lėlės, o tikros sekso dievaitės! Šis produktas buvo sukurtas prancūzu kompanijos, tad šios gražuolės pasižymės ne tik grožiu, bet ir kokybę! Šios lelytės pagamintos iš „kiber odos“, tad suteiks jums beribį malonumą, lyg tikros moterys! Skirtumas tik tas, kad šios nepavargs ir norės tik dar … ir dar… Be to, tik jūs patys galėsite išsirinkti šių nuostabuolių akių spalvą, šukuoseną, odos tipą, figūrą, gymį (Ji galės būti egzotiška laukinukė, arba tiesiog seksuali europietė) , taip pat daugumai vyrų bus aktualus jos krūtinės dydis! Kokia gi moteris be aukso kunkolų.. Ši lėlė yra vandeniui atspari, tad su savo naująją mylimąją galėsite žaisti ne tik lovoje, bet ir vonioje… Lėlėse imontuota garso sistema, kuri praneš kai jūs pasieksite tinkamą orgazmo lygi. Na tikrai, argi nenuostabu? Tačiau nuliūsite dėl vieno vienintelio dalyko.. lėle tikriausiai įpirks ne visi. Jos kaina netgi 12 500lt!!!! Tačiau ilgaamžiškumas garantuotas..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *