Kaip papuošti Kalėdų eglutę?

Kalėdos yra viena iš nuostabiausių švenčių su kuria susiduriame kiekvienais metais. Tai laikas, kada visos nuoskaudos yra pamirštamos ir atsisakydami visų materialių turtų siekiame dvasinės ramybės. Tuo pačiu ir kalėdinės dovanos sudaro nemažą bendro džiaugsmo. Ir nebūtinai jos turi būti materialios, praktiškos. Svarbiausia, kad būtų nuo širdies, kadangi tokia ir yra didžioji visų dovanų esmė.

Šįkart norėtume pakalbėti apie kalėdinės eglutės puošimą, kuris sudaro lygiai tokią pat dalį džiaugsmo, kaip ir dovanų paieškos. Jei anksčia buvo normalu puošti kalėdinį medį lygiai taip pačiais, metai iš metų, žaisliukais, tai šiuo metu dažniausiai siekiama originalumo. Šalia siekiama ir modernumo, kuris labiausiai tinka prie esamų namų interjero. Tinkamas pasirinkimas gali padėti sukurti nuostabią kalėdinę dvasią, tad pasistenkite atsiriboti nuo blizgančių žaisliukų, kuriuos galima rasti prekybos centruose, ir ieškokite originalių variantų.

  1. Puoškite Kalėdinę eglutę su žaisliukais, kurie yra pagaminti iš pionieriaus. Galite sukurti nuostabią angelų gyvenimo vietą. Daug įdomių formų rasite internete, tad tik jas teks atsispausdinti ir pervėrus siūlą pakabinti ant eglės.
  2. Kalėdinius žaisliukus galima gaminti iš iš saldainių popieriuko. Įdėkite jo viduje kokią nors formą ir gausite praktiškai pilną saldainį, kurį pervėrus galima pakabinti ant šakų.
  3. Galite kabinti ir paprastus saldainius.
  4. Eglutė žibės nuo žaisliukų, kurie pagaminti iš nebereikalingų CD diskų.
  5. Kitas variantas – žaislai iš šiaudų. Gaminimo technika kiek sudėtingesnė, tačiau daugeliui taip pat nesukelia papildomų problemų.
  6. Minimalizmas – taip pat labai geras sprendimas. Nekalbinkite jokių žaisliukų. Tegul žalia eglė spindi savo natūralumu.
  7. Pakabinkite tik kalėdines eglutes. Geriausia tas, kurios dega tik geltona spalva.

Kaip matote, pasirinkimų yra labai daug, tad kiekvienas trokštantis sukurti stebuklą – nesugaiš labai daug laiko. Ką jau kalbėti, kad tokie žaisliukai beveik visai nereikalauja pinigų. Sukurkite nuostabią namų atmosferą, juk kalėdos yra toks metas, kuris dovanoja gražiausias akimirkas. Tegul stebuklas įvyksta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *