Kada steigti individualią įmonę?

Daugeliui žmonių UAB steigimas ir kitokių formų įmonių steigimas atrodo pakankamai painus procesas. Jei galvojate apie nuosavą verslą, perskaitykite šį straipsnelį, kurio tikslas padėti jums suprasti kuomet verta steigti individualią (personalią) įmonę.

Labai svarbu, kad apie individualią įmonę ir jos steigimą turėtumėte kuo daugiau informacijos. Tam, kad galėtumėte įsteigti individualią įmonę, prireiks nedidelio kapitalo, o į pagalbą galima pakviesti ir šeimos narius ar giminaičius. Kitaip sakant, individuali įmonė gali tapti puikiu šeimos verslu, gyvuosiančiu daug metų. Tiesa, reikia  paminėti ir tai, jog individuali įmonė idealiai tinka tiems, kurie planuoja vykdyti nedidelio masto veiklą, tačiau gali ją plėsti išsipirkdami patentą. Patentas suteiks daugiau galimybių individualios įmonės savininkams.

Na, o dabar – keletas pastebėjimų apie tai, kokiais atvejais reikėtų pagalvoti apie individualios įmonės steigimą. Individuali įmonė idealiai tiks tais atvejais, kuomet planuojama vykdyti nedidelio masto veiklą, tai gali būti kepyklėlė, ekologiškų maisto produktų gamykla ir pan.

Ir nors mūsų šalyje vis dažniau ir dažniau pasigirsti nuomonių, jo smulkūs verslai yra žlugdomi, pabandyti įgyvendinti savo svajonę išties verta. Be to, reikia nepamiršti ir to, kad šio tipo veikloms yra teikiamos ir įvairios lengvatos: individualių įmonių savininkai neprivalo ruošti balanso kiekvieną ketvirtį, gali taikyti supaprastintą buhalterinę veiklą. Šios lengvatos tikrai palengvins smulkiųjų verslininkų kasdienybę, o galimybė dirbti su artimiausiais žmonėmis taip pat tampa dideliu privalumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *