Išsinuomok automobilį savo šventei

Automobilių nuoma Vilniuje klesti jau ne vienerius, o daug metų. Žmonės nuomojasi automobilius didesnėms kelionėms ( didelius, kelioninius, su daug sėdynių ir miegamųjų vietų),  automobilius  darbo, verslo reikalams (dažniausiai prabangesnius), automobilius skubiam  nuvažiavimui į reikiamą vietą (ekonomiškus ir kompaktiškus, krovininius ir specialius automobilius ( pritaikytus tam tikriems kroviniams, darbams ir panašiai) bei automobilius skirtingoms progoms. Apie pastaruosius čia daugiau pašnekėsime.

Jeigu kas paklaustų, kokie automobiliai paprastai nuomojami vestuvėms, turbūt ne vienas net nemąstęs pasakytų, jog limuzinai. Tiesa, tai niekad nesenstantis pasirinkimas. Tačiau proginių automobilių nuoma Vilniuje vien limuzinais neapsiriboja. Šiandien žmogus yra daug išradingesnis ir išrankesnis, todėl limuzino pasirinkimas vestuvėms jau dažnai priskiriamas prie neoriginalių sprendimų. Dabar žmonės labai dažnai daro vestuves su tematika, todėl labai populiari yra, pavyzdžiui, senų automobilių nuoma. Seni rusiški automobiliai, antikvariniai modeliai papuošia ir nuotraukas ir padeda įsijausti į tematiką. Tiesa, dažnai senų antikvarinių automobilių neišnuomoja be vairuotojų. Tiesiog per didelė atsakomybė patikėti brangų istorinį palikimą įkaušusiam jaunikiui arba piršliui.  Tačiau švenčiant šventes, kurios paprastai pasitaiko vieną kartą gyvenime, galima leisti sau ir pabūti laimingaisiais keleiviais.

Šventėms skirtų automobilių nuoma Vilniuje taip pat neapsieina be prabangių naujausių automobilių. Modernioms šiuolaikiškoms vestuvėms jaunieji dažnai renkas BMW ar Audi naujausius modelius. Tiesa, tokie automobiliai reikalauja atitinkamos aprangos, atitinkamos nuotraukų stilistikos.

Vienas anonimo norėjęs likti verslininkas užsiima autobusų nuoma. Vestuvėms pulkas ne retai pasirenka bendrą autobusiuką.  Žinoma, tai ekonomiškesnis, paprastesnis variantas, galbūt neįeinantis į kokį stilistinį sprendimą, bet vyrauja nuomonė, kad būtent kelionė autobusiuku dažnai būna linksmiausia vestuvių dienotvarkės dalis.

Gimtadienio šventėms, mergvakariams, bernvakariams limuzinas visgi lieka populiariausiu variantu. Dažnai nuomojami vadinami limobusai – dideli limuzinai su erdve šokiui, baru ir modernia įranga. Vienas automobilių nuoma Vilniuje besiverčiantis verslininkas planuoja įsigyti penkis vienodos spalvos Smart automobilius. Jis tikisi, kad tai taip pat bus patrauklus sprendimas linksmoms kompanijų, įmonių šventėms ar net nuotaikingoms fotosesijoms. Kol kas tik jam kilusi šita idėja, bet jeigu ši pasiteisintų, vyras tikras, jo idėja pasinaudotų ne vienas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *