Įdomūs faktai apie prezervatyvus

„Žmonės klausia, kokią mūsų ilgos santuokos paslaptis. Mes lankomės restorane du kartus per savaitę. Žvakių šviesa, skanus valgis, romantiška muzika ir šokiai… Ji eina antradieniais, o aš penktadieniais.“ Henry’s Youngmanas

Tai, kad prezervatyvai yra pati geriausia apsisaugojimo priemonė žino kiekvienas. Jau paauglystėje, kuomet prasideda lytinio švietimo pamokos, pirmiausia, kaip geriausia apsisaugojimo priemonė ir pristatomi būtent prezervatyvai. Siekdami ir jums pasiūlyti patį geriausia variantą irgi rekomenduojama sargius. Durex – viena populiariausių firmų pasaulyje, kurios produkcija pasitiki žmonės iš viso pasaulio. Prezervatyvai jau toks dalykas, kad kartą nusivylęs daugiau nebepirksi iš tos pačios firmos. Durex – daugelį dešimtmečių puikiai vykdo savo veiklą. Tai gali reikšti tik vieną – žmonės yra patenkinti. Tad būtent tokie turėtumėte būti ir jūs.

Prezervatyvai visiems pažįstama apsaugos priemonė. Tačiau nemažai faktų žmonėms yra visiškai nežinomi apie juos, kadangi atrodo neaktualūs. Tačiau mes siūlome susipažinti su juokingai ir įdomaus faktais apie šią apsisaugojimo priemonę ir į ją pažiūrėti visai kitu kampu.

1. Net iki XX amžiaus pabaigos prezervatyvai buvo parduodami tik pilnamečiams ir kartu su gydytojo receptu. Labai panašiai šiuo metu yra su kontraceptinėmis tabletėmis. Galbūt todėl jos ir nėra toks palankus pasirinkimas, kadangi tenka keliauti pas gydytoją,kad galėtumėte gauti šio pobūdžio hormonus kontroliuojančių vaistų.

2. Krikščionių bažnyčia draudžia, tiksliau nepritaria, prezervatyvų naudojimui. Tačiau tuo pačiu pripažįsta, kad tai kur kas geresnė alternatyva nei kontraceptinės tabletės.

3. Įdomu tai, kad prezervatyvai dažniausiai plyšta ne todėl, kad būna pasirenkamas per mažas dydis, o priešingai – per didelis. Internete galima rasti labai daug naudingos informacijos, kuris jums padės suprasti, kokio konkrečiai dydžio reikia jums.

4. Prezervatyvai labai populiarūs mados industrijoje ir vis dažniau pasirodo drabužių, kurių tikslas atkreipti dėmesį į vis daugėjančių žmonių kiekį pasaulyje.Naudokite prezervatyvus ir tai išspręs visas problemas.

5. Prezervatyvai prieš testavimą yra plaunami milžiniškose skalbimo mašinose.

6. Šiuo metu egzistuoja labai didelis pasirinkimas ne tik apsaugoti, tačiau tuo pačiu ir suteikti papildomą  malonumą.

Naudokitės prezervatyvais. Jie jums padės išvengti nėštumo ir lytiškai plintančių ligų.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *