Greitos paskolos pasiekia ir studentus

juokauja: „Nėra nieko, ko nesuvalgytų studentas“. Juokas juokais, tačiau ir šie jauni žmonės nori gyventi kokybiškai. Pinigų trūkumas dažnai sukelia papildomų rūpesčių. Ir ne tik tuomet kada pritrūksta papildomų pinigėlių pramogoms, bet ir siekiant nusipirkti naujas knygas, kanceliarines prekes arba galiausiai užsimokėti už mokslą. Dažniausiai siūloma pasinaudoti greitos paskolos internetu paslaugomis. Tiesa, alternatyvų yra kur kas daugiau. Peržvelgus galima susidėti pliusus ir minusus taip siekiant rasti geriausiai tinkantį variantą. Koks jis būtų jaunam žmogui, kuris neturi tvirto pagrindo po kojomis?

  1. Galite pasiskolinti iš vyresniųjų, kurie įprastai turi užsislėpę kojinėje papildomų pinigėlių. Juolab, daugelis studentų tėvelių arba senelių laiko pinigus banke taip augindami palūkanas. Kartais pinigus kartu su visomis papildomai sutaupytomis santaupomis galima perleisti kitam žmogui. Studentas tikrai būtų patenkintas tokia dovana.
  2. Greitieji kreditai yra kita labai patraukli pasiskolinimo rūšis. Skonimasi dažniausiai ne tada kai norima padengti kasmėnesines smulkias studento pragyvenimo išlaidas, o didesnes sumas, kuriomis siekiama padengti bent dalį mokslo kainos. Kaip žinote, mokslas tėvynėje yra gana brangus, tad džiugu, jog kai kurios kompanijos siūlo nemažas pinigų sumas. Tiesa, pasiskolinti gali tik nuolatines kasmėnesines pajamas gaunantis asmuo, tad jei pats studentas nedirba, to jam padaryti nepavyks. Nebent pasinaudotų paslauga, kuri teikiama jei paliekamas koks nors užstatas.
  3. Kartais finansavimas pasiekia studentą iš valstybinio studijų fondo, kuris atsižvelgdamas į jo socialinę padėtį gali skirti kasmėnesinių pajamų, kurios išleidžiamos atitinkamai pagal gavėjo norus. Taigi, atsiskaityti institucijai neteks.
  4. Galiausiai galite pasiskolinti iš banko. Tačiau tokios paskolos dažniausiai būna labai įpareigojančios. Pliusas tas, kad šiuo metu yra kuriamos specialios paskolos studentams iš kurių pradedami pinigai nuskaičiuoti tik tada, kai jis kelerius metus turi pastovią darbo vietą.

Išties, jaunas žmogus turi kelias alternatyvas, kuriomis gali pasinaudoti. Svarbiausia mokėti reguliuoti savo finansus. Patogiausia įsigyti banko kortelę, kuri kas mėnesį leidžia pasinaudoti tam tikra pinigų suma. Taip jaunas žmogus išmoks tvarkyti savo finansus. Juk būtent išėjus iš tėvų namų ir prasideda savarankiškas gyvenimas.

Patarimas studentui: jei atrodo, kad gyveni labai susispaudęs diržą, tačiau pinigų vistiek trūksta. Rekomenduojama rinkti čekius ir žymėti sąsiuvinyje kasdienes išlaidas. Taip galima padaryti išvadą ar išties visų pirkinių ar paslaugų, kurioms išleidžiame kasdien pinigus reikia. Yra pirkinių, kuriems išties galėtume neleisti tokios didelės pinigų sumos. Tad įvertindami avo kasdienių išlaidų sąrašą stenkitės sutaupyti. Ir, žinoma, šis patarimas galioja ne tik studentams, o visiems, kurie jaučia, kad diržų susiveržimas nėra blogas pasirinkimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *