Ar draugas rūkymas yra ištikimas , man

meile,susizavejimas,sraige

 

 

Dažnai nepagalvojame, kiek laiko save laikysime įkalinus. Juk norime gyventi prasmingai ir turiningai. Mes mokame priklausomybės kainai, kuri stengiasi išlaikyti savo aukas. Mums atrodo, kad rūkymas būna ir egzistuoja tarp meno ir mados pasaulio. Tačiau labai keista , kada vyksta savimeilės kovos tarp pateisinamo ir nepateisinamo elgesio. Daugelis tapusių aukų , net nepagalvoją apie šviesą savo gyvenime , kuri galbūt būtų didžiausia atmaina kasdienybėje.  Norime pabėgti nuo sunkumų, tačiau kartais nepastebime, kad bėgame nuo savo silpnybių, kurios valdo mūsų gyvenimus ir neleidžia savimi pasitikėti . Ar rūkymas sukelia pasididžiavimą? Ar rūkymas duoda sveikatos? Ar rūkymas skatina geriau gyventi? Ar rūkymas pati puikiausia atsipalaidavimo priemonė? Ar rūkymas idealiausias nervų malšintojas? Rūkymas , tai viena iš mažiausių narkotikų pavidalo rūšių. Ar protingas žmogus rūko?Neįsižeiskime , bet protingas verslininkas , net brangiausių batų nenusipirks , nes jis verslininkas , kuriam rūpi pinigai ir investicijos, o ne investicija į tuščią laiką. Suprantame , kad nėra prasmės postringauti ir ieškoti išvadų tarp sąmonės ir nesąmonės būsenų.

Sakykime, kad esame patįs protingiausi ir galintis būti valingais ir šauniais. O be to, neužmirškime, kad žodis turi didelę galią. Todėl pagalvokime prieš sakydami , jog esame silpni. 

Esame šaunus , todėl visam reikalui esant norėčiau pasiūlyti apsilankyti internetinėje svetainėje , tai ne ligoninė , o elektronines cigaretes lyg gydymo priemonė leidžianti vis labiau mažinti potraukį ir stimulą rūkyti tabaką.  Nes e-cigaretes galima visur išbandyti, kur jaučiame silpnybę ir norą sugrįžti į praeitus laikus. Būkime stiprus ir rinkimės ,tai kas naudinga ne tik sveikatai , bet …..P.s..,(Kiekvienas žinome , kad po “bet” yra labai daug ) 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *