Reklama pakelėse: kam ir kodėl ji reikalinga?

Reklama pakelėse: kam ir kodėl ji reikalinga?

 

Kaip jau pastebėjome, šiuolaikiniame pasaulyje yra begalo daug reklamos, kuri mus pasiekia įvairiausiais būdais. Turbū be reklamos neįsivaizdujame savo gyvenimo ir kasdienybės. Ji mus pasiekia, kad ir kur bebūtume: darbe, klube, namuose, gamtoje ir pan. Net vairuodami mašiną ar važiuodami keliu matome reklamą – tai yra reklama pakelese , kuri mus sekioja kur bevažiuotume.

Šis reklamos būdas palyginus atsirado gana nesenei, prieš kokius 20 metų. Lietuvoje ši idėja išplito kai Lietuva tapo nepriklausoma.

Atvirai kalbant, mano nuomone, šis reklamos būdas tinkamiausias reklamuojant tam tikrą prekės ženklą ar paslaugą bei pačio gamintojo reklamai. Tik šiems reklamuojamiems produktams šis reklamos būdas yra perspektyviausias.

Šiuo būdu reklamuojant konkrečią prekę nepasieksite norimų rezultatų ir nepadidinsit produkto paklausos, nes tiesiog ši reklama yra kaip tam tikra akimirka, kurią žmogus užfiksuoja, tačiau iki griš namo arba iki kol atsiras galimybė pasidomėti matytu produktu pakelės reklamoje – jis tą reklamą jau bus pamiršęs. O pakartotinai pamatęs prekės ženklą ar gamintoją jis iškart prisimins matęs jį anksčiau – tą trumpą akimirką kai matė jį pekelėse reklamoje.

Taigi, apibendrinant galiu pasakyti, kad bet kokiu atveju, prieš reklamuojant savo produkciją, būtinai pasirinkite tinkamiausią, tam, kad pasiektumėte max rezultatą ir maximaliai padidintumėt paklausą. Atsirinkti tinkamiausią būdą tikrai nėra sunku, tik nepatingėkite pasidomėti visais reklamos būdais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *